به علت نوسانات قیمت دلار قبل از نهایی کردن خرید خود، با شماره ۰۹۱۲۱۵۴۶۶۱۹ تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۷۱۸۷۵۹
همه روزه ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرتب سازی بر اساس:

تجهیزات استودیویی

وجود تجهیزات استودیویی اهمیت بسیار زیادی دارد به طوری که مکان و موقعیت استودیو در مقابل ان اهمیت و ارزش زیادی ندارد.

یعنی این تجهیزات هستند که به کیفیت کاری شما را در استودیو ارزش می‌ بخشند.

البته باید بگوییم گران قیمت بودن تجهیزات به معنی با کیفیت بودن و عملکرد مناسب نیست، بلکه شما می‌توانید از تجهیزات با کیفیت و اورجینال قیمت مناسب، عملکرد با کیفیت انتظار داشته باشید.

ولی باز هم با این تفاسیر راه اندازی یک استودیو به بودجه حداقل چند ده میلیونی برای تامین تجهیزات آن که عبارتند از کارت صدا، اسپیکر مانیتورینگ، میکروفون استودیویی، میدی کنترلر، پری آمپ و پردازنده، کنترلر نرم افزار، کنترلر صدا، میکسر، هدفون، رکوردر صدا و ... احتیاج است.

 

باید بگوییم برای اینکه بهترین بازدهی ممکن را دریافت کنید باید تجهیزات کافی و درست را خریداری کنید.

چه بخواهید یک استودیو شخصی یا خانگی را راه اندازی کنید و یا در فکر راه اندازی یک استودیو حرفه‌ای باشید . بجز موارد گفته شده عملکرد استاندارد و سازگار تجهیزات استودیویی با یکدیگر هم در حاصل امدن نتیجه مطلوب بی اثر نیست .

بهترین برندهای تولید کننده تجهیزات و لوازم استودیویی

تجهیزات استودیویی شامل طیف وسیعی از نرم افزار تا سخت افزار و از ورودی‌ها تا خروجی‌ها می شود.

در این طیف وسیع برندهای متعدد و خوش نام این صنعت خود نمایی می کنند.

برند هایی مثل ایو آدیو، آیکان، یونیورسال آدیو، وارم آدیو، ام آدیو، رود، فوکوسرایت، موتو، پریسونوس، ام آدیو، ار ام ای، اشتنبرگ، زوم، بهرینگر، تسکم، آودینت، آپوجی و... در این صنعت پر اوازه هستند.

این برندها طبق اخرین استانداردها هر سال محصولات جدیدی را تولید و به بازار عرضه می‌کنند و یا حتما بروزرسانی هایی را برای محصولاتشان انجام می دهند که سبب پیشرفت هرچه بیشتر صنعت موسیقی می‌شوند.

بودجه مورد نیاز برای راه اندازی و خریداری تجهیزات استودیو

این مساله که شما چقدر بودجه برای راه اندازی استودیوتان لازم دارید کاملا بستگی به احتیاج و میزان فعالیت شما بستگی دارد.

یعنی اینکه میخواهید یک استودیوی شخصی و کوچک راه بیندازید که در این صورت بودجه پایین چند میلیونی کار شما را راه می اندازند.

ولی اگر می خواهید به صورت حرفه ای کار کنید به تجهیزات حرفه ای تر و گران قیمت تر احتیاج دارید و میزان بودجه تان را باید بالا ببرید و حداقل روی چند ده میلیون حساب کنید.

بارها پیش امده است که خریداران به دلیل کمبود بوجه تجهیزات استودیویی فیک و غیر اورجینال را خریداری کرده اند و این جای تاسف دارد.

خرید تجهیزات غیراورجینال و نامناسب سبب عدم تطابق با سایر تجهیزات اورجینال می شود.

این محصولات آنقدر به درد نخور هستند که حتی  به عنوان تجهیزات استودیویی دسته دوم هم حسابی با مشکل روبه رو می شوید و نمی توانید ان را بفروشید پس بهتر است در فکر تهیه محصولات اورجینال باشید.

ما در سایت تهران صدا محصولات اورجینال را با قیمت مناسب در اختیار شما خریداران محترم قرار می دهیم.