به علت نوسانات قیمت دلار قبل از نهایی کردن خرید خود، با شماره ۰۹۱۲۱۵۴۶۶۱۹ تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۷۱۸۷۵۹
همه روزه ساعت ۱۰ الی ۲۰

درباره تهران صدا

فروشگاه تهران صدا با مدیریت علی اسلامی و تکیه برهمکاری متخصصین با تجربه وبا بیش از ۱۵سال فعالیت در عرصه خریدوفروش تجهیزات موسیقی , اقدام به راه اندازی فروشگاهی اینترنتی تهران صدا نمود.

تهران صدا, فروشگاه تخصصی آنلاین , دارای پروانه کسب ونماد اعتماد الکترونیک فعالیت خود را با همکاری چندین نمایندگی برندهای استاندارد جهانی ومتخصصینی توانمند و بر اساس نیازهای بازار در محیطی استوار بر اطلاعات روز تجهیزات موسیقی و با توجه به نیاز داخلی , با هدف ارائه برندهای برتر درخدمت کلیه مشتاقان دنیای موسیقی در سراسر نقاط کشورمان می باشد .

tehranseda logo
  • - خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی تهران صدا شامل خرید و فروش کلیه لوازم موسیقی از قبیل ساز و ادوات موسیقی، تجهیزات استودیویی، تجهیزات اجرای زنده، تجهیزات دی جی و انواع هدفون دی جی و اجرای زنده و استودیویی می باشد.
  • -خدمات نصب و راه ندازی پروژه هایی از قبیل سالن های کنفرانس و آمفی تئاتر ، بک گراند موزیک و سیستم پیجینگ و اجرای زنده ، استودیو به صورت حرفه ای که با بیش از ۱۰ سال سابقه در خدمت شما عزیزان در راستای همکاری آماده اقد هر گونه قرارداد کاری میباشد
  • - لازم به توضیح است کلیه کالاهای موجود , اصلی بوده و به صورت قانونی وارد شده است و توسط نمایندگی های معتبر دارای گارانتی می باشد.
  • - ما سعی نموده ایم در جهت انتخابی راحت , تمام اطلاعات فنی و تخصصی کالاها را بر اساس اطلاعات شرکت های سازنده در سایت قرار دهیم.