نمایش 1–9 از 43 نتیجه

نمایش 9 24 36

Peavey Vypyr X1

13,350,000 تومان
آمپلی فایر گیتار پی وی Peavey VYPYR X1 از نوع Solid State با 3 عدد کانال ، توان خروجی 20 وات ، 1 عدد اسپیکر با ووفر 8 اینچی ، دارای انواع افکت ها از جمله ریورب و اکولایزر 3 بانده ، انواع شبیه سازهای امپ ، همچنین دارای 2 عدد ورودی و 1 عدد خروجی هدفون ، 1 عدد ورودی فوت سوئیچ همراه با درگاه USB ، در نهایت جنس و ساختار Black Tolex با تامین منبع تغذیه از طریق برق مستقیم (شهری)

Peavey Vypyr X2

18,150,000 تومان
آمپلی فایر گیتار پی وی Peavey VYPYR X2 از نوع Solid State با 3 عدد کانال ، توان خروجی 40 وات ، 1 عدد اسپیکر با ووفر 12 اینچی ، دارای انواع افکت ها از جمله ریورب و اکولایزر 3 بانده ، انواع شبیه سازهای امپ ، همچنین دارای 2 عدد ورودی و 1 عدد خروجی هدفون ، 1 عدد ورودی فوت سوئیچ همراه با درگاه USB ، در نهایت جنس و ساختار Black Tolex با تامین منبع تغذیه از طریق برق مستقیم (شهری)

Behringer UM300

تماس بگیرید
افکت گیتار الکتریک بهرینگر Behringer UM300 دارای اکولایزر

Marshall JVM210C

تماس بگیرید
آمپلی فایر گیتار الکتریک مارشال Marshall JVM210C با 2 عدد کانال ، 1 عدد اسپیکر 12 اینچ ، دارای اکولایزر ، نهایت توان 100W

Marshall MB30

تماس بگیرید
آمپلی فایر گیتار باس مارشال Marshall MB30 با 2 عدد کانال ، 1 عدد اسپیکر 10 اینچ ، دارای اکولایزر و افکت ، نهایت توان 30W

Vox VX I

تماس بگیرید
آمپلی فایر گیتار الکتریک وکس Vox VX I با 1 عدد کانال ، 1 عدد اسپیکر 6.5 اینچی ، دارای افکت ، نهایت توان 15W

Behringer CL9

تماس بگیرید
افکت یونیت گیتار الکتریک بهرینگر Behringer CL9

Behringer DR600

تماس بگیرید
افکت یونیت گیتار الکتریک بهرینگر Behringer DR600

Behringer EQ700

تماس بگیرید
افکت یونیت گیتار الکتریک بهرینگر Behringer EQ700 دارای اکولایزر

امپلی فایر گیتار

یکی از اساسی‌ترین ابزارهای هر گیتاریست امپلی فایر می باشد. این دستگاه با دریافت صداهای ضعیف از پیکاپ گیتار الکتریک، گیتار بیس یا گیتار آکوستیک صدای های بهتر و تقویت شده ای را ارائه می‌کند.

باید بگوییم بدون وجود امپلی‌فایر صدای دریافت‌شده از پیکاپ‌ها کاملا ضعیف و غیر کاربردی هستند و وجود این دستگاه کاملا ضروری می باشد .

مواردی مختلفی بر قیمت اپلی فایر گیتار تاثیر گذارند مانند: اندازه، قدرت خروجی، کیفیت قطعات، برند، امکانات جانبی و… البته  در هنگام خرید نیازهای گیتارسیت در اولویت قرار دارد .

این دستگاه ها در اندازه‌ها  و توان‌های خروجی و امکانات متنوع ساخته می‌شوند.

مثلا بعضی از آنها فقط دارای یک اسپیکر کوچک ۶ اینچی با توان خروجی ۱۰ وات هستند که برای تمرین در محیط‌های شخصی کاملا مناسب می باشند.

همچنین بعضی دیگردارای  توان خروجی بسیار بالاتری هستند و برای اجراهای زنده استفاده می شوند.

بعضی امپلی فایر ها را هِد (head) یا امپ هد می گویند، چون فقط شامل مدارهای تقویت‌کننده (پاور امپلی‌فایر و پری‌امپلی‌فایر) می‌شوند که برای تولید صدا، به یک کبینت اسپیکر جداگانه احتیاج دارند.

به بعضی دیگر هم امپ‌ کمبو (combo) گفته می‌شود چون  یک یا چند اسپیکر را نیز در خود جای داده‌اند و به دستگاه جداگانه‌ای احتیاج ندارند.

:انواع امپلی‌فایر گیتار

  1. ترانزیستوری(solid-state): این نوع امپلی فایرها رایج‌ترین نوع امپ گیتار می باشند که از تُن شفاف و تمیزی برخوردار هستند. در بخش پری‌امپ و پاور امپ این دستگاه‌ها از ترانزیستور استفاده می‌شود و دوام بسیار خوبی دارند و تعمیر آنها نیز ساده‌تر است.
  2. لامپی (tube): این امپ ها بر مبنای لامپ‌های خلأ عمل می‌کنند و صدای گر‌م‌تر و اصیل تری را تولید می کنند. خیلی از نوازندگان طرفداراین امپ ها می باشد.عمر لامپ‌های خلأ را باید پس از مدتی تعویض کرد چون عمر انها محدود می باشد.
  3. هیبریدی : این امپ ها ترکیبی از امپ‌های ترانزیستوری و لامپی می باشند و معمولاً در بخش پری‌امپ از تیوب و در بخش پاورامپ از ترانزیستور استفاده میکنند.
  4. مادلینگ (دیجیتال): این امپ با سه گونه‌ دیگر کاملا تفاوت دارد. این دستگاه‌ها، به‌صورت نرم‌افزاری صدای امپ‌های مختلف را شبیه‌سازی می‌کنند.

می‌توان امپلی فایر ها را بر اساس نوع کبینت (پشت بسته، نیمه بسته، پشت باز)، اندازه‌ی اسپیکر و … دسته بندی کرد.