نمایش 1–9 از 37 نتیجه

نمایش 9 24 36

Headrush Mx5 Silver

25,500,000 تومان
افکت گیتار الکتریک هدراش مدل MX5 Headrush MX5 Black یک پردازشگر چند اثراتی گیتار الکتریکی است که توسط شرکت Headrush

Zoom B1on

2,290,000 تومان
افکت گیتار باس Zoom B1on با 100 عدد افکت متنوع ، قابلیت استفاده 5 افکت همزمان ، دارای LCD

Zoom AC-3

10,400,000 تومان
افکت گیتار آکوستیک زوم ZOOM AC-3 با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 44 کیلوهرتز ، پردازش سیگنال 32 بیت و پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز ، شامل 1 عدد ورودی و 5 عدد خروجی آنالوگ ، همچنین 1 عدد خروجی هدفون و دارای درگاه USB برای بروزرسانی نرم افزاری ، همچنین شامل 9 عدد شبیه ساز از انواع افکت های مختلف و در نهایت منبع تغذیه از طریق برق مستقیم و 2 عدد باتری

Zoom AC-2

7,000,000 تومان
افکت گیتار آکوستیک زوم ZOOM AC-2 با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 44 کیلوهرتز ، پردازش سیگنال 32 بیت و پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز ، شامل 1 عدد ورودی و 3 عدد خروجی آنالوگ ، همچنین 1 عدد خروجی هدفون و دارای درگاه USB ، همچنین شامل 16 عدد از انواع افکت های مختلف و در نهایت منبع تغذیه از طریق برق مستقیم ، درگاه USB و 2 عدد باتری

Zoom A1X Four

5,260,000 تومان
افکت گیتار زوم ZOOM A1X FOUR از نوع دیجیتال با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 44 کیلوهرتز ، پردازش سیگنال 32 بیت ، نسبت سیگنال به نویز 120 دسی بل ، پدال کنترل اکسپرشن و دوره لوپر 30 ثانیه ای ، شامل 3 عدد ورودی آنالوگ ساز ، AUX و میکروفون ، 1 عدد خروجی هدفون ، شامل درگاه USB برای بروزرسانی نرم افزاری ، همچنین شامل 90 عدد افکت شبیه سازی شده از انواع افکت های مختلف ، شامل 50 عدد مدل و 68 عدد ریتم مختلف ، و در نهایت منبع تغذیه از طریق برق مستقیم ، درگاه USB و 4 عدد باتری

Zoom A1 Four

4,550,000 تومان
افکت گیتار آکوستیک زوم ZOOM A1 FOUR یک افکت گیتار حرفه ای از نوع دیجیتال با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 44 کیلوهرتز ، پردازش سیگنال 32 بیت ، نسبت سیگنال به نویز 120 دسی بل و دوره لوپر 30 ثانیه ای ، شامل 3 عدد ورودی آنالوگ ساز ، AUX و میکروفون ، 1 عدد خروجی هدفون ، شامل درگاه USB برای بروزرسانی نرم افزاری ، همچنین شامل 80 عدد افکت و 5 عدد شبیه ساز از انواع افکت های مختلف ، شامل 50 عدد مدل و 68 عدد ریتم مختلف ، و در نهایت منبع تغذیه از طریق برق مستقیم ، درگاه USB و 4 عدد باتری

Zoom G5n

8,300,000 تومان
افکت گیتار الکتریک Zoom G5n با 68 عدد افکت ، دارای 10 عدد پریست شبیه ساز آمپ ، سازگار با انواع سیستم عامل

Zoom G3n

4,370,000 تومان
افکت گیتار زوم Zoom G3n از نوع Multi-FX ، دوره لوپر 80 ثانیه ای ، شامل 2 عدد ورودی آنالوگ و 2 عدد خروجی هدفون ، همچنین دارای درگاه USB برای بروزرسانی نرم افزاری ، شامل 68 عدد افکت های مختلف ، 5 عدد شبیه ساز آمپلی فایر و 5 عدد کابینت ، در نهایت دارای کنترل و ورودی پدال اکسپرشن و سازگار با سیستم عامل های ویندوز و مک

Zoom G1X Four

3,140,000 تومان
افکت گیتار آکوستیک زوم ZOOM G1X FOUR یک افکت گیتار حرفه ای از نوع دیجیتال با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 44 کیلوهرتز ، پردازش سیگنال 32 بیت ، نسبت سیگنال به نویز 120 دسی بل ، پدال کنترل اکسپرشن و دوره لوپر 30 ثانیه ای ، شامل 2 عدد ورودی آنالوگ ساز و 1 عدد خروجی هدفون ، همچنین بیش از 60 عدد افکت های مختلف ، 13 عدد شبیه ساز آمپلی فایر و 16 عدد کابینت ، در نهایت شامل 40 عدد مدل و 68 عدد ریتم مختلف و منبع تغذیه از طریق برق مستقیم ، درگاه USB و 4 عدد باتری

افکت گیتار

همانطور که از نام این محصول پیداست کار افکت گیتار ایجاد کردن تغییر بر روی سیگنال صدای خروجی از گیتار است . افکت ها در انواع گوناگونی تولید می شوند و هر کدام طرفداران مخصوص خود را دارند .

افکت ها در رابطه بین گیتار و تقویت کننده صدا تغییر ایجاد می کنند  و در این میان لایه ای دیگر از پتانسیل صوتی را اضافه می کنند . نکته قابل توجه دیگر این است که افکت ها به شما کمک می کنند تا نقش یک طراح صدا را بازی کنید . پردازشگرهای خوب می توانند صدای ضعیف را تقویت یا آهنگ معمولی را به طنین ملکوتی تبدیل کنند .

باید بگوییم انواع افکت های(پدال) گیتار با کاربرد های متفاوتی وجود دارد. بعضی از آنها صدای گیتار را تغییر میدهند، بعضی روی صدای گیتار صدایی اضافه می کنند ، تاثیربعضی افکت ها بر روی صدا بسیار چشمگیر و اشکار است  ولی بعضی افکت ها تاثیر قابل مشاهده ای بر روی صدا نمی گذارند البته نبود آنها در صدای نهایی گیتار معلوم است .

انواع پدال:

پدال ها به دو دسته عمده پدال های یونیت و مولتی(مالتی) تقسیم بندی می شوند. تفاوت بین این دو آن است که پدال های یونیت فقط یک کار را انجام می دهند و یک نوع افکت را تولید می کنند ولی مالتی افکت ها که اکثرا از سیستم های شبیه سازی استفاده می نمایند صدای این افکت ها را شبیه سازی می کنند .

پدال های جا به جا کننده گام: این پدال ها که دارای اُکتاور هستند گام های ورودی صدای شما را می گیرند و تا اندازه مورد نظر شما تغییر می دهند.

پدال های تقویت کننده یا بوست: این پدال ها میزان صدای شما را افزایش می دهند بدون اینکه صدای وزوز ناخوشایند که می تواند از آمپی فایلر در حداکثر تنظیمات تولید شود .

پدال های کوک کننده/ تیونر: همانطور که از نامش پیداست گیتارتان را کوک می کند .

پدال های ماژولیشن یا مدولار: پدال های ماژولیشن یا مدولار کوروس، فلنگر، تحریر و هر پدال دیگری را شامل می شوند که دامنه نوسان، فرکانس یا فیز را متعادل می کند .

پدال های دیستورشن: کار اصلی این پدال ها زیاد کردن گین برای گذشتن از آستانه صدا است تا صدای کرانچ خشن تری را بسازند .

پدال های فاز: این پدال ها در اصل برای تقلید صدای ساکسیفون تولید شده اند .

پدال های فرا محرک یا اور درایو (over drive): این پدال ها برای تولید صدای فرا محرک ساخته شده اند و صدای تقویت شده راک کلاسیک را با حداکثر تنظیمات منعکس می کنند .

پدال های تاخیر: این پدال ها ورودی صوتی شما را می گیرند و با تاخیر پخش می کند تا افکت اکو ایجاد کند.

پدال های اکولایزر(EQ): این پدال ها  صدای درست تر و هماهنگ تری را به شما می دهند .

    پدال های ریورب: با پدال های ریروپ تعداد زیادی از تنظیمات مختلف مانند کاتدرال، روم، هال، گیتید و حتی در بعضی مواقع تنظیمات بسیار بیشتر برای انتخاب در     اختیار خواهید داشت.

پدال های فشرده ساز: این پدال ها با حذف افزایش ناگهانی فرکانس ها و ارام کردن آنها سبب تعادل سیگنال صوتی می شوند .

پدال های وا: پدال های وا به علت داشتن قابلیت تقلید صدای کسی که« وا» می گوید معروف هستند .