نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

Deconik Speaker Pad – L

تماس بگیرید
پد اسپیکر مانیتور Deconik Speaker Pad - L با متریال فوم، مناسب برای تمامی اسپیکر مانیتورهای ۵، ۷ و ۸ اینچی و همچنین اسپیکر مانیتورهای هوریزنتال، جهت جذب لرزش و عدم رزونانس صدای تولید شده، شامل ۴ یونیت در هر بسته، این پد اسپیکر مانیتور در 3 زاویه قابل استفاده می باشد.

Deconik Speaker Pad – XL

تماس بگیرید
پد اسپیکر مانیتور Deconik Speaker Pad - XL با متریال فوم، جهت جذب لرزش و عدم رزونانس صدای تولید شده، شامل ۲ یونیت در هر بسته، مناسب برای اسپیکر مانیتورهای ۵، ۷ و ۸ اینچی، این پد اسپیکر مانیتور در 3 زاویه قابل استفاده می باشد.

پد اسپیکر

پدهای اسپیکر ممکن است آخرین لوازم جانبی استودیوی ضبط باشد که یک تولیدکننده موسیقی به آن فکر می کند، و یکی از لوازمی که  در یک استودیوی ضبط مدرن و مجهز دسته کم گرفته می شود.

نواع بلندگوها برای ارسال امواج صوتی ارتعاش تولید می کنند. گاهی اوقات این ارتعاشات، به ویژه آنهایی که از فرکانس‌های باس ایجاد می‌شوند، سطح زیر بلندگو را نیز به لرزه در می‌آورند که می‌تواند کیفیت صدا را مختل کند. برای شنونده معمولی، ممکن است تفاوت محسوسی ایجاد نکند، اما وقتی صحبت از شنیدن انتقادی استودیویی یا صدای فراگیر hifi به میان می‌آید، ارتعاشات اضافی می‌توانند صدای بی کیفیتی ایجاد کنند.

پد اسپیکر طوری طراحی شده است که زیر بلندگوها قرار می گیرند تا آنها را از سطح صافی که روی آن نشسته اند جدا کنند و به لرزش و سایر مشکلات در حین پخش کمک کنند. برای اینکه بلندگوها را از کف، سطح میز یا هر قسمت دیگری جدا کنید و ارتعاشات را از بین ببرید، به عایق خوب نیاز دارید.

بهترین پدهای بلندگو از فوم باکیفیت ساخته شده اند که  لرزش را جذب کرده و از شنیده شدن آنها در حین پخش جلوگیری می کند.

پدهای اسپیکر می تواند نقش مهمی در دریافت دقیق ترین صدا از مانیتورهای خود در حین پخش داشته باشد. اگر می‌خواهید واضح‌ترین و دقیق‌ترین صدا را از مانیتورهای استودیویی خود در حین پخش دریافت کنید، به پد اسپیکر احتیاج دارید.

با این پدها می‌توان مطمئن شد که صدا را از مانیتورهای خود را به وضوح می شنوید و به شما این امکان را می‌دهد که اهنگ های خود را بهتر ترکیب کنید .

اما، یک جستجوی ساده به شما نشان می دهد که تعداد زیادی پد عایق منیتور استودیویی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید .

ویژگی بهترین پدهای اسپیکر را بر اساس عوامل متعددی از جمله کیفیت کلی ساخت ، اثربخشی ، نظرات مشتریان ، قیمت و دیگر موارد دسته بندی می شود و باتوجه به این موارد می توان مناسب ترین پد اسپیکر را خریداری کرد .

هر موزیسین حرفه ای می‌داند که دریافت درست فرکانس‌های سطح پایین چقدر می‌تواند سخت باشد. اگر مانیتورهای شما روی یک سطح صاف مانند پایه‌های مانیتور ساده یا میز قرار بگیرد باعث ایجاد فرکانس های سطح پایین می شود.

این امر با ایجاد تشدید فرکانس‌های ناخواسته در انتها بر پاسخ باس تأثیر می‌گذارد. پس پدهای عایق صوتی، اسپیکرها را از سطح میزی که روی آن قرار می‌گیرند جدا می‌کنند و لرزش را جذب می‌کنند تا این مشکل را به حداقل برسانند یا از بین ببرند.

بنابراین پدهای اسپیکر لرزش  ناشی از حرکت رو به جلو بلندگوها را کاهش می‌دهند و نمایش دقیق‌تری از صدا را به شما ارائه می دهند.

پس وجود پدهای اسپیکر برای فضای صوتی شما خیلی مهم و ضروری می باشد.