نمایش 1–9 از 29 نتیجه

نمایش 9 24 36

Alhambra 1C Abeto

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 1C Abeto جنس صفحه روی بدنه Solid Red Cedar ، دارای 6 عدد سیم و 19 عدد فرت

Alhambra 3C CT EZ

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 3C CT EZ شکل بدنه Cutaway ، جنس دسته گیتار Mahogany ، دارای 19 عدد فرت

Alhambra 3C CW E1

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 3C CW E1 نوع پیکاپ FishMan ، جنس دسته گیتار Mahogany ، دارای 19 عدد فرت

Alhambra 3F CW E1

تماس بگیرید
گیتار فلامنکو الحمبرا Alhambra 3F CW E1 جنس صفحه روی بدنه Solid German Spruce ، جنس دسته گیتار Mahogany ، نوع گوشی ها Nickel Plated

Alhambra 4F Flamenco

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 4F Flamenco جنس صفحه روی بدنه Solid German Spruce ، جنس دسته گیتار Mahogany ، دارای 19 عدد فرت

Alhambra 5P CW

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 5P CW جنس صفحه روی بدنه Solid Red Cedar ، نوع گوشی ها Gold Plated ، دارای 19 عدد فرت و 6 عدد سیم

Alhambra 7FC CW

تماس بگیرید
گیتار فلامنکو Alhambra 7FC CW جنس صفحه روی بدنه Solid German Spruce ، دارای 6 عدد سیم و 19 عدد فرت

Alhambra College

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra College صفحه انگشت گذاری Mongoy ، جنس صفحه روی بدنه Solid cedar

Alhambra Z Nature CW EZ

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Z Nature CW EZ جنس صفحه روی بدنه Solid Red Cedar ، جنس دسته گیتار Mahogany ، طول دسته گیتار 650mm

گیتار کلاسیک

گیتار کلاسیک سازی خوش نوا و پرطرفدار است که در دسته ی سازهای زهی قرار گرفته است . خیلی از نوازندگان گیتار کلاسیک در اروپا هستند شهر لندن در میان تمام جهان به عنوان مرکز گیتاریست های کلاسیک شناخته می شود. این نوع از یک بدنه ی توخالی از جنس چوب درست شده است باید بدانید جنس چوبی که در تولید بدنه گیتار کلاسیک به کار می رود متفاوت است (جنس چوب گیتار در هر قسمت پشت ،بغل متفاوت خواهد بود).گیتار کلاسیک استاندارد از شش سیم درست شده است که از این شش سیم، جنس سه سیم آن نایلونی و سه سیم دیگر سیم های فنری هستند که برای نواختن نت های باس، به کار رفته اند .

گیتارهای با جنس بدنه ای از چوب cedar صدای ظریف تری را ایجاد کند همچنین این نوع چوب صدایی گرم تر برای گیتار ایجاد می کند اما قدرت و بلندی صدای ایجاد شده چندان بلند نخواهد بود.

اجزای گیتار کلاسیک

سردسته ، خرک ، گوشی ، پرده ، گردن ، پاشنه ، بدنه ، پل ، عرشه پایین ، پهلوی بدنه ، دایره خروج صدا و رزیت ، تارها ، زین و تخته پرده اجزای تشکیل دهنده گیتار می باشند .

ویژگی‌های گیتار کلاسیک

  • گیتارهای کلاسیک  یک سبک مشخص از موسیقی را به اجرای هر نت به گوش شنونده می رسانند بسیاری این گیتار را بسیارشبیه  به گیتار فلامنکو می دانند ، این دو گیتار بسیار به یکدیگر شبیه بوده و برخی ویژگی های آنها مشترک است البته برای نواختن این گیتار باید آن را روی زانوی چپ خود قرار دهید و این تقریبا وجه تمایز گیتار کلاسیک با گیتار فلامنو می باشد .
  • برای تشخیص  دادن گیتار کلاسیک از بین دیگر گیتارها باید  به رنگ آن توجه کنید چون معمولا دارای رنگی تیره و همان رنگ قهوه ای چوب می باشد .
  • این گیتار برای تکنوازی درست شده است و نوازنده ی آن باید هر نت را با تمام دقت خود به اجرا درآورد چون کوک این گیتار بسیار دقیق است .
  • با گیتار کلاسیک می توان تُن و لحن خود را پیدا کنید و این موضوع بسیار با اهمیت می باشد زیرا لحن به اندازه تکنیک مهم است در واقع لحن امضای کار شماست اما برای نوازندگان گیتار الکتریک و یا گیتار آکوستیک بسیار آسانتر است تا با کمی نواختن و اطلاع داشتن از نوع نواختن این گیتار ها به یک تُن و لحن واضح در نواختن خود برسند .
  • با گیتار کلاسیک می توانید توالی آکورد های جدید را پیدا کنید و این مسئله مخصوصا در موسیقی پاپ بسیار مهم است . با  این کار از نواختن این ساز درک بهتری پیدا می کنید و بهتر متوجه شوید که چگونه صدا در گیتار های کلاسیک تولید می شود و برای تان یک تجربه شخصی  به وجود می اورد  و اجازه می دهد تا از آنها در سبک های موسیقی مختلف استفاده کنید .
  • باید بدانید یکی از جالب ترین ساز ها در دنیای موسیقی گیتار های کلاسیک می باشند زیرامی توان با آنها صدای ساز های مختلفی (حتی پیانو) را بسازیم .