نمایش 1–9 از 29 نتیجه

نمایش 9 24 36

Yamaha C70

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک یاماها Yamaha C70 جنس بدنه Meranti ، طول دسته گیتار 650mm ، صفحه انگشت گذاری Rosewood ، دارای 18 عدد فرت

Yamaha NCX1200R

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک یاماها Yamaha NCX1200R شکل بدنه Single Cutaway ، جنس دسته گیتار African Mahogany ، دارای 19 عدد فرت

Yamaha CGS104A

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک یاماها Yamaha CGS104A جنس صفحه روی بدنه Spruce ، جنس دسته گیتار Nato ، طول دسته گیتار 650mm

Ibanez GA5TCE AM

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک آیبانز Ibanez GA5TCE AM جنس صفحه روی بدنه Spruce ، صفحه انگشت گذاری Rosewood ، دارای 21 عدد فرت

Cort AC200

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک کورت Cort AC200 شکل بدنه Classic ، جنس صفحه روی بدنه Solid Spruce Top ، طول دسته گیتار 25.6 اینچ

Alhambra Z Nature

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Z Nature جنس صفحه روی بدنه Cedar ، جنس دسته گیتار Indian Rosewood ، دارای 19 عدد فرت

Alhambra Iberia

تماس بگیرید
گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Iberia جنس صفحه روی بدنه Solid Red Cedar ، صفحه انگشت گذاری Indian Rosewood

Alhambra 10FC Flamenco

تماس بگیرید
گیتار فلامنکو الحمبرا Alhambra 10FC Flamenco جنس صفحه روی بدنه Solid German Spruce ، جنس دسته گیتار Cedar ، دارای 19 عدد فرت

گیتار کلاسیک

گیتار کلاسیک سازی خوش نوا و پرطرفدار است که در دسته ی سازهای زهی قرار گرفته است . خیلی از نوازندگان گیتار کلاسیک در اروپا هستند شهر لندن در میان تمام جهان به عنوان مرکز گیتاریست های کلاسیک شناخته می شود. این نوع از یک بدنه ی توخالی از جنس چوب درست شده است باید بدانید جنس چوبی که در تولید بدنه گیتار کلاسیک به کار می رود متفاوت است (جنس چوب گیتار در هر قسمت پشت ،بغل متفاوت خواهد بود).گیتار کلاسیک استاندارد از شش سیم درست شده است که از این شش سیم، جنس سه سیم آن نایلونی و سه سیم دیگر سیم های فنری هستند که برای نواختن نت های باس، به کار رفته اند .

گیتارهای با جنس بدنه ای از چوب cedar صدای ظریف تری را ایجاد کند همچنین این نوع چوب صدایی گرم تر برای گیتار ایجاد می کند اما قدرت و بلندی صدای ایجاد شده چندان بلند نخواهد بود.

اجزای گیتار کلاسیک

سردسته ، خرک ، گوشی ، پرده ، گردن ، پاشنه ، بدنه ، پل ، عرشه پایین ، پهلوی بدنه ، دایره خروج صدا و رزیت ، تارها ، زین و تخته پرده اجزای تشکیل دهنده گیتار می باشند .

ویژگی‌های گیتار کلاسیک

  • گیتارهای کلاسیک  یک سبک مشخص از موسیقی را به اجرای هر نت به گوش شنونده می رسانند بسیاری این گیتار را بسیارشبیه  به گیتار فلامنکو می دانند ، این دو گیتار بسیار به یکدیگر شبیه بوده و برخی ویژگی های آنها مشترک است البته برای نواختن این گیتار باید آن را روی زانوی چپ خود قرار دهید و این تقریبا وجه تمایز گیتار کلاسیک با گیتار فلامنو می باشد .
  • برای تشخیص  دادن گیتار کلاسیک از بین دیگر گیتارها باید  به رنگ آن توجه کنید چون معمولا دارای رنگی تیره و همان رنگ قهوه ای چوب می باشد .
  • این گیتار برای تکنوازی درست شده است و نوازنده ی آن باید هر نت را با تمام دقت خود به اجرا درآورد چون کوک این گیتار بسیار دقیق است .
  • با گیتار کلاسیک می توان تُن و لحن خود را پیدا کنید و این موضوع بسیار با اهمیت می باشد زیرا لحن به اندازه تکنیک مهم است در واقع لحن امضای کار شماست اما برای نوازندگان گیتار الکتریک و یا گیتار آکوستیک بسیار آسانتر است تا با کمی نواختن و اطلاع داشتن از نوع نواختن این گیتار ها به یک تُن و لحن واضح در نواختن خود برسند .
  • با گیتار کلاسیک می توانید توالی آکورد های جدید را پیدا کنید و این مسئله مخصوصا در موسیقی پاپ بسیار مهم است . با  این کار از نواختن این ساز درک بهتری پیدا می کنید و بهتر متوجه شوید که چگونه صدا در گیتار های کلاسیک تولید می شود و برای تان یک تجربه شخصی  به وجود می اورد  و اجازه می دهد تا از آنها در سبک های موسیقی مختلف استفاده کنید .
  • باید بدانید یکی از جالب ترین ساز ها در دنیای موسیقی گیتار های کلاسیک می باشند زیرامی توان با آنها صدای ساز های مختلفی (حتی پیانو) را بسازیم .