نمایش 1–9 از 186 نتیجه

نمایش 9 24 36

Akai Professional Force

113,400,000 تومان
کنترلر دی جی اکای Akai Professional Force این کنترلر ساخت شرکت AKAI از کشور ژاپن می باشد که با الهام

Native Instruments Traktor Kontrol F1 MK2

14,280,000 تومان
دی جی کنترلر Native Instruments Traktor Kontrol F1 MK2 دی جی کنترلر Native Instruments Traktor Kontrol F1 MK2 یک ابزار

Native Instruments Maschine MK3 Black

51,340,000 تومان
دی جی کنترلر Native Instruments Maschine MK3 Black شما میتوانید با Maschine MK3 بهتر از همیشه به ساخت موسیقی، میکس

Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3

25,160,000 تومان
کنترلر دی جی نیتیو اینسترومنتس Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3 دارای 2 عدد دک و کانال مجزا همراه با 2 عدد جاگ ، همچنین شامل 2 عدد فیدر ولوم و 2 عدد فیدر تمپو همراه با 16 عدد پد ‌RGB در کنار 1 عدد ورودی میکروفون ، 2 عدد ورودی USB و 1 عدد خروجی هدفون ، همچنین دارای کارت صدا با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 48 کیلوهرتز در کنار انواع افکت های داخلی و همراه با نرم افزار Traktor Pro 3 و سازگاری با سیستم عامل های مک و ویندوز

Native Instruments Traktor Kontrol S3

40,800,000 تومان
دستگاه دی جی نیتیو اینسترومنتس Native Instruments Traktor Kontrol S3 دارای 4 عدد دک و کانال مجزا همراه با 2 عدد جاگ ، همچنین شامل 4 عدد فیدر ولوم و 2 عدد فیدر تمپو همراه با 16 عدد پد ‌RGB در کنار 1 عدد ورودی میکروفون ، 2 عدد ورودی USB و 1 عدد خروجی هدفون ، همچنین دارای کارت صدا با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 96 کیلوهرتز در کنار انواع افکت های داخلی و همراه با نرم افزار Traktor Pro 3 و سازگاری با سیستم عامل های مک و ویندوز

Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK3

78,336,000 تومان
کنترلر دی جی نیتیو اینسترومنتس Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK3 دارای 4 عدد دک و کانال مجزا همراه با 2 عدد جاگ ، همچنین شامل 2 عدد فیدر ولوم و 2 عدد فیدر تمپو همراه با 16 عدد پد ‌RGB در کنار 2 عدد ورودی میکروفون ، 2 عدد ورودی USB و 2 عدد خروجی هدفون ، همچنین دارای کارت صدا با نرخ نمونه برداری 24 بیت و 96 کیلوهرتز در کنار انواع افکت های داخلی و همراه با نرم افزار Traktor Pro 3 و سازگاری با سیستم عامل های مک و ویندوز

Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2

15,504,000 تومان
کنترلر دی جی Native Instruments Traktor Kontrol X1 Mk2 دارای افکت داخلی ، مناسب برای PC و MAC

Native Instruments Traktor Kontrol Z1

14,280,000 تومان
کنترلر دی جی Native Instruments Traktor Kontrol Z1 با افکت داخلی ، دارای فیدر و خروجی هدفن

Novation Dicer

4,725,000 تومان
دی جی کنترلر و کنترل سرفیس نویشن Novation Dicer با قابلیت های پیشرفته کیو و لوپینگ Serato Scratch ، پشتیبانی از MIDI ، تامین برق از طریق USB ، ابعاد کوچک ، همچنین تنظیم کیو پوینت ها برای هات کیو ، لوپ ها ، رول ها و... ، در نهایت قابلیت اتصال به انواع میکسر و دی جی کنترلر های مختلف

هدفون دی جی

هدفون ها با ظاهر وکارای های مختلف و جدید به بازار عرضه می شوند که یکی از آنها هدفون های دی جی می باشد. باید بدانید که هدفون های دی جی همان هدفون های آهنگ سازی نیستند و از نظر فنی و مشخصات صدا با هم تفاوت های زیادی دارند که اصلی ترین این تفاوت است که صدای بم بیشتر نسبت به دیگر هدفون ها دارند. این ویژگی به این علت است که در زمان شروع کردن شما در مراسم ها برای سینک کردن و تطابق دادن ضرب دو آهنگ (جدا سازی صدای اصلی Master از صدای مانیتور) این توانایی را داشته باشید که ضرب آهنگ بعدی که در لیست پخشتان وجود دارد را در شلوغی و صدای زیاد بلندگو ها به وضوح بشنوید . البته صدای داخل هدفون برای شنودگان شما پخش نمی شود و فقط شما می توانید بشنوید .

انواع هدفون دی جی

هدفون دی جی را می توان به شکل های مختلف دسته بندی کرد.

 اغلب هدفون های دی جی سیم دار می باشند اما مدل های  بدون سیم هدفون دی جی هم در بازار موسیقی وجود دارد .

مورد دیگری که می توان هدفون دی جی را دسته بندی کرد نوع چرخش گوشی هدفون است که شاید مهم ترین ویژگیشان برای دسته بندی می باشد . زیرا برای بیشتر دی جی های ایرانی چرخش 180 درجه هدفون دی جی خیلی مهم است و نحوه ی قرار گرفتن هدفون دی جی بر روی سر ان ها در اولویت قرار دارد . شماری از هدفون های دی جی چرخش 180 درجه برخی 90 درجه و بعضی 30 درجه چرخش دارند ناگفته نماند که مدل های ثابت هدفون دی جی هم وجود دارد .

راهنمای خرید هدفون دی جی

برای خرید هدفون دی جی نکاتی را باید رعایت کرد تا بهترین هدفون را تهیه نمایید .

مورد اول که برای خرید هدفون دی جی مهمترین قسمت است، میزان علاقه ی شما به هدفون خریداری شده است. که آیا هدفون دی جیتان از نظر ظاهرو شکل و شمایل  و یا رنگ باب مورد پسندتان است یا نه.

 مورد دوم خرید هدفون دی جی این است که باید به نوع قرار گرفتن هدفون بر روی گوش توجه کرد که آیا با نحوه قرار گیری هدفون دی جی بر روی سر و گوش خود راضی هستید یا نه.

مورد سوم که در هنگام خرید باید به ان توجه کرد نوع صدا و کیفیت صدای هدفون دی جی است .

مورد چهارم این است که شما باید هدفون دی جی را خریداری کنید که بجز اینکه صدای خوب و شفافی داشته باشد پس از چند دقیقه استفاده گوشتان را اذیت نکند.

 مورد پنجم اینکه در خرید هدفون دی جی توجه به نوع و کیفیت متریال هدفون بسیار مهم می باشد . بایدهدفون دی جی را انتخاب کنید که مقاومت بالایی داشته باشد می توانید از فروشنده کمک بگیرید .

مورد ششم و اخر این است که اصلا هدفون دی جی را با گوشی موبایل خودامتحان نکنید چون هیچ وقت صدای اصلی و واقعی هدفون دی جی از راه موبایل قابل شنیدن نیست و بهترین راه برای امتحان صدای واقعی هدفون دی جی اتصال هدفون دی جی به دی جی کنترلر و یا دستگاه دی جی می باشد .