نمایش 1–9 از 138 نتیجه

نمایش 9 24 36

Native Instruments MASCHINE PLUS

39,500,000 تومان
کنترلر نیتیو اینسترومنتس Native Instruments MASCHINE PLUS از نوع Standalone Sampler و Sequencer ، دارای 16 عدد پد و 8 عدد ناب ، همچنین دارای ورودی پدال ، خروجی هدفون ، انواع درگاه USB ، ورودی و خروجی میدی ، 3 عدد ورودی و 2 عدد خروجی آنالوگ ، و در نهایت دارای قابلیت هایی نظیر سکوئنسر ، سمپلینگ ، انواع افکت و حافظه داخلی 32 گیگاباتی با توان ارتقا تا 1 ترابایت از طریق کارت SD ، همچنین سازگار با تمام نرم افزار های شرکت سازنده و سیستم عامل های ویندوز و مک

Akai Professional Force

87,000,000 تومان
کنترلر دی جی اکای Akai Professional Force این کنترلر ساخت شرکت AKAI از کشور ژاپن می باشد که با الهام

Native Instruments Traktor Kontrol F1 MK2

12,180,000 تومان
دی جی کنترلر Native Instruments Traktor Kontrol F1 MK2 دی جی کنترلر Native Instruments Traktor Kontrol F1 MK2 یک ابزار

Native Instruments Maschine Jam

8,960,000 تومان
کنترلر دی جی نیتیو اینسترومنتس Native Instruments Maschine Jam این کنترلر یک ساز دیجیتال مدرن می باشد که با آن

Native Instruments Maschine Mikro MK3

7,700,000 تومان
درام ماشین و کنترلر نیتیو اینسترومنتس Native Instruments MASCHINE MIKRO MK3 از نوع Performance Pad و Control Surface ، دارای 16 عدد پد برای اجرای زنده و اتصال از طریق درگاه USB ، همچنین دارای قابلیت هایی نظیر سکوئنسر ، سمپلینگ ، لوپر و انواع افکت ها ، و درنهایت سازگار با تمام نرم افزارهای شرکت سازنده و سیستم عامل های ویندوز و مک

Native Instruments Maschine Mikro MKII Black

9,120,000 تومان
کنترلر دی جی نیتیو اینسترومنتس Native Instruments Maschine Mikro MKII Black دی جی کنترلر یکی از ملزومات اصلی برای هر

Native Instruments Maschine Mikro MKII White

9,120,000 تومان
کنترلر دی جی نیتیو اینسترومنتس Native Instruments Maschine Mikro MKII White دی جی کنترلر یکی از ملزومات اصلی برای هر

Native Instruments Maschine MK3 Black

18,000,000 تومان
دی جی کنترلر Native Instruments Maschine MK3 Black شما میتوانید با Maschine MK3 بهتر از همیشه به ساخت موسیقی، میکس

Native Instruments Maschine Studio Black

25,440,000 تومان
درام ماشین و کنترلر نیتیو اینسترومنتس Native Instruments Maschine Studio Black با 16 عدد پد از نوع رنگی با حساسیت بالا ، دارای 2 عدد ورودی فوت سوئیچ ، 1 عدد ورودی میدی و 3 عدد خروجی میدی ، همچنین دارای انواع کلیدهای کنترل از جمله: 8 عدد ناب ، 1 عدد جاگ ، 58 عدد کلید مختلف و... ، در نهایت اتصال از طریق درگاه USB و سازگار با سیستم عامل های ویندوز و مک

هدفون دی جی

هدفون ها با ظاهر وکارای های مختلف و جدید به بازار عرضه می شوند که یکی از آنها هدفون های دی جی می باشد. باید بدانید که هدفون های دی جی همان هدفون های آهنگ سازی نیستند و از نظر فنی و مشخصات صدا با هم تفاوت های زیادی دارند که اصلی ترین این تفاوت است که صدای بم بیشتر نسبت به دیگر هدفون ها دارند. این ویژگی به این علت است که در زمان شروع کردن شما در مراسم ها برای سینک کردن و تطابق دادن ضرب دو آهنگ (جدا سازی صدای اصلی Master از صدای مانیتور) این توانایی را داشته باشید که ضرب آهنگ بعدی که در لیست پخشتان وجود دارد را در شلوغی و صدای زیاد بلندگو ها به وضوح بشنوید . البته صدای داخل هدفون برای شنودگان شما پخش نمی شود و فقط شما می توانید بشنوید .

انواع هدفون دی جی

هدفون دی جی را می توان به شکل های مختلف دسته بندی کرد.

 اغلب هدفون های دی جی سیم دار می باشند اما مدل های  بدون سیم هدفون دی جی هم در بازار موسیقی وجود دارد .

مورد دیگری که می توان هدفون دی جی را دسته بندی کرد نوع چرخش گوشی هدفون است که شاید مهم ترین ویژگیشان برای دسته بندی می باشد . زیرا برای بیشتر دی جی های ایرانی چرخش 180 درجه هدفون دی جی خیلی مهم است و نحوه ی قرار گرفتن هدفون دی جی بر روی سر ان ها در اولویت قرار دارد . شماری از هدفون های دی جی چرخش 180 درجه برخی 90 درجه و بعضی 30 درجه چرخش دارند ناگفته نماند که مدل های ثابت هدفون دی جی هم وجود دارد .

راهنمای خرید هدفون دی جی

برای خرید هدفون دی جی نکاتی را باید رعایت کرد تا بهترین هدفون را تهیه نمایید .

مورد اول که برای خرید هدفون دی جی مهمترین قسمت است، میزان علاقه ی شما به هدفون خریداری شده است. که آیا هدفون دی جیتان از نظر ظاهرو شکل و شمایل  و یا رنگ باب مورد پسندتان است یا نه.

 مورد دوم خرید هدفون دی جی این است که باید به نوع قرار گرفتن هدفون بر روی گوش توجه کرد که آیا با نحوه قرار گیری هدفون دی جی بر روی سر و گوش خود راضی هستید یا نه.

مورد سوم که در هنگام خرید باید به ان توجه کرد نوع صدا و کیفیت صدای هدفون دی جی است .

مورد چهارم این است که شما باید هدفون دی جی را خریداری کنید که بجز اینکه صدای خوب و شفافی داشته باشد پس از چند دقیقه استفاده گوشتان را اذیت نکند.

 مورد پنجم اینکه در خرید هدفون دی جی توجه به نوع و کیفیت متریال هدفون بسیار مهم می باشد . بایدهدفون دی جی را انتخاب کنید که مقاومت بالایی داشته باشد می توانید از فروشنده کمک بگیرید .

مورد ششم و اخر این است که اصلا هدفون دی جی را با گوشی موبایل خودامتحان نکنید چون هیچ وقت صدای اصلی و واقعی هدفون دی جی از راه موبایل قابل شنیدن نیست و بهترین راه برای امتحان صدای واقعی هدفون دی جی اتصال هدفون دی جی به دی جی کنترلر و یا دستگاه دی جی می باشد .