فروشگاه اینترنتی تهران صدا

فروشگاه تجهیزات تهران صدا

تهران صدا, فروشگاه تخصصی آنلاین , دارای پروانه کسب ونماد اعتماد الکترونیک فعالیت خود را با همکاری چندین نمایندگی برندهای استاندارد جهانی ومتخصصینی توانمند و بر اساس نیازهای بازار در محیطی استوار بر اطلاعات روز تجهیزات موسیقی و با توجه به نیاز داخلی , با هدف ارائه برندهای برتر درخدمت کلیه مشتاقان دنیای موسیقی در سراسر نقاط کشورمان می باشد .

 

– خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی تهران صدا شامل خرید و فروش کلیه لوازم موسیقی از قبیل ساز و ادوات موسیقی، تجهیزات استودیویی، تجهیزات اجرای زنده، تجهیزات دی جی و انواع هدفون دی جی و اجرای زنده و استودیویی می باشد.
-خدمات نصب و راه ندازی پروژه هایی از قبیل سالن های کنفرانس و آمفی تئاتر ، بک گراند موزیک و سیستم پیجینگ و اجرای زنده ، استودیو به صورت حرفه ای که با بیش از ۱۰ سال سابقه در خدمت شما عزیزان در راستای همکاری آماده اقد هر گونه قرارداد کاری میباشد
– لازم به توضیح است کلیه کالاهای موجود , اصلی بوده و به صورت قانونی وارد شده است و توسط نمایندگی های معتبر دارای گارانتی می باشد.
– ما سعی نموده ایم در جهت انتخابی راحت , تمام اطلاعات فنی و تخصصی کالاها را بر اساس اطلاعات شرکت های سازنده در سایت قرار دهیم.