نمایش 1–9 از 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

Deconik Flexi Screen Alpha

تماس بگیرید
ایزولاتور و آنتی رفلکتور میکروفن Deconik Flexi Screen Alpha با متریال 100% فوم ، مناسب برای انواع میکروفن ، ارسال از کارخانه

Deconik Flexi Screen Guard Black

تماس بگیرید
ایزولاتور و آنتی رفلکتور میکروفن Deconik Flexi Screen Guard Black با متریال فوم و HDF ، مناسب برای انوع میکروفن ، ارسال از کارخانه

Deconik Flexi Screen Guard Yellow

تماس بگیرید
ایزولاتور و آنتی رفلکتور میکروفن Deconik Flexi Screen Guard Yellow با متریال فوم و HDF ، مناسب برای انوع میکروفن ، ارسال از کارخانه

Deconik Flexi Screen Lite

تماس بگیرید
ایزولاتور میکروفون Deconik Flexi Screen Lite با متریال 100% فوم ، مناسب برای انواع میکروفون ، ارسال از کارخانه

Deconik Flexi Screen Plus

تماس بگیرید
ایزولاتور و آنتی رفلکتور میکروفن Deconik Flexi Screen Plus با متریال 100% فوم ، مناسب برای انواع میکروفن

Deconik Vox Guard

تماس بگیرید
ایزولاتور میکروفن Deconik Vox Guard با متریال فوم و HDF ، مناسب برای انواع میکروفن ، ارسال از کارخانه

Marantz Sound Shield

تماس بگیرید
ایزولاتور میکروفن Marantz Pro Sound Shield با متریال فوم و فلز ، مناسب برای انواع میکروفن

ایزیلایتور میکروفون

در حال حاضر برای کنترل صدا و جلوگیری از بازگشت صدا  در اتاق های ضبط، استودیو ها، آمفی تئاترها، سینما و … از پنل های آکوستیک استفاده می شود. پنل های آکوستیک به سه گروه تقسیم می‌شوند : دیفیوزرها، دیفیوزر جاذب و ایزولاتور میکروفون.

بعضی اوقات با وجود هزینه ای که برای اکوستیک کردن اتاق متحمل می شوید باز هم نتیجه راضی کننده نخواهد بود و نویزی که در صدا وجود دارد را نمی توان کاملا از بین ببرید . در این شرایط پیشنهاد می شود از انواع ایزولاتور میکروفون استفاده کنید. این محصول یکی از کاربردی ترین محصولات در حوزه ضبط صدا و کنترل آن است .

در حقیقت ایزولاتور میکروفون یکی از انواع پنل های آکوستیک است و ظاهرش شبیه به ابر و اسفنج است  و خیلی نرم و انعطاف پذیر می باشد.

ایزولاتور دو کار را انجام می دهد ، یکی اینکه سطح داخلی این محصول ، فرکانس های پایین صدای خواننده را جذب می‌کند و سطح بیرونی آن هم بازتاب هایی که در استودیو و پراکنده هستند را جذب می کند.

یکی از ویژگی های این پنل ها که مورد توجه است ، شکل آن هاست که تاثیر خیلی زیادی در میزان جذب دارد.بعد از انجام تحقیقات درباره شکل هندسی ایزولاتور، معلوم شد تغییر شکل گوه ای به بیضی ، باعث افزایش جذب صدا و بهبود جذب در فرکانس های پایین می شود.

ایزولاتور ها ضخامت و چگالی خوبی دارند .این پنل با وجود کیفیتی که دارد، وزن کمی داشته بنابراین به اسانی می‌توان از آن، بر روی انواع پایه میکروفون استفاده کرد.

همچنین حفره هایی در سطح آن وجود دارد مکانیزم جذب و کنترل بازتاب، به صورت مشترک و بدون هیچ مشکلی به خوبی اتفاق می افتد.

ایزولاتور میکروفون مزایای منحصر به فردی دارد : کیفیت صدا را افزایش می دهد ، راحت نصب می شود ، صدا را در محیط کاهش می دهد ، جذب و شکست عالی صدا ، ظاهری زیبا دارد ، قیمت ان مناسب و مقرون به صرفه است ، برای سلامتی عوارض جانبی ندارد ،از فوم پلی اورتان ساخته شده است ، در (استودیو ها،کلاس های آموزش از راه دور ،اتاق کنفرانس، سالن های کنفرانس، اتاق ضبط و … ) قابل استفاده می باشد ، فرکانس های پایین صوت را جذب می کند .

سایز ایزولاتور میکروفون

ارتفاع ایزولاتور میکروفون ۳۳ سانتی مترو شعاع ان ۳۱ سانتی متر می باشد و به صورت دایره، دور میکروفون و بر روی پایه میکروفون قرار می گیرد. ضخامت فوم ایزولاتور میکروفون، ۶ تا 10سانتی متر است. این محصول با دانسیته های مختلف به بازارعرضه می شود .

دانسیته(به میزان فشردگی یا چگالی بین مولکول های یک جسم، دانسیته گفته می‌شود که هر چه دانسیته بالاتر باشددر جذب صدا بهتر عمل می کند)

ایزولاتور میکروفون چه کاربردهایی دارد ؟

افزایش کیفیت صدای خروجی ، کاهش نویز صدا ، مانع بازگشت و ورود صداهای اضافه به میکروفون می شود ،  ریورب ضبط شده را کاهش می دهد و حتی می توان به عنوان عایق صدا از ان بهر برد .

خیلی از افرادی که پادکست تولید می‌کنند ، به جای آکوستیک کردن محیط و اتاق ضبط خود ، از ایزولاتور میکروفون استفاده می‌کنند . چون آکوستیک کردن محیط نسبت به خرید ایزولاتور، هزینه بردار تر است .

البته باید بدانید که میکروفون های استودیو ، به محیطی با نویز خیلی کم احتیاج دارند و برای ضبط بی نقص باید از اتاق ساکت و آکوستیک مناسب استفاده شود .

 روش نصب فوم ایزولاتور میکروفون :

همراه با محصول مهره ، گیره و پیچ ارائه می‌شود . ایزولاتور میکروفون خیلی راحت و ساده نصب می باشد. می توان در کوتاه ‌ترین زمان ، به وسیله پیچ ، ایزولاتور را روی پایه میکروفون نصب کرد .