نمایش 1–9 از 94 نتیجه

نمایش 9 24 36

لوازم جانبی دی جی

اگر خرید تجهیزات مناسب برای ستاپ دی جی یا سیستم ساخت موزیک الکترونیک کرده اید وقت گذاشته اید و هزینه کرده اید ،عاقلانه نیست لوازم جانبی را نادیده بگیرید و  زحماتتان را بر باد دهید. ارگونومی و رابط کاربری بسیار مهم است؛ حتی استندهای روی استیج  یاکیف مناسب برای حمل وسایل به محل اجرا و حتی آرامش خاطری که در محافظت از لوازمتان خواهید داشت و بسیاری دیگر لوازم جانبی های که هر ستاپی به آن ها احتیاج دارد .

حمل کردن وسایل کارتان به محل اجرای زنده بسیار مهم است. یکی از خصوصیاتی که دی جی ها در یک گیگ بگ به دنبال آن می باشند تودوزی های با کنتراست بالاست که باعث می شود کاربر در مکان های تاریک به اسانی بتواند وسایل های کوچکش را پیدا کند .

بعضی وقت ها می توان از هارد کیس ها می توانند به عنوان استند استفاده کرد. مثلا از کیس ها ی برخی از برندها دارای استند لپ تاپ و جاهایی هستند که به شما اجازه می دهد تمام وسایلتان را داخل آن ها بگذلرید. در واق اگر دنبال چه چیزی بگردید می توانید بجز محافظت ، بهره ی خیلی بیشتری از کیس های دی جی ببرید .

در مورد محافظت ، کاری که کاورها (Decksaver) برای سیستم شما انجام می دهند حیرت زده خواهید شد. کم ترین کاری که کاورها انجام می دهند محافظت از وسایل دی جی شما می باشد، ولی این کاورها خیلی محکم هستند و می توانند همان محافظتی را به شما ارائه می دهد که از یک هارد کیس انتظار دارید .

 دستگاه دی جی : اولین چیزی که یک دی جی لازم دارد یک دستگاه دی جی است که می تواند یک ست دی جی  یا یک دستگاه کنترلر کوچک باشد .

کامپیوتر : اگر از یک کنترلرDJ استفاده می کنید حتما باید یک لپتاپ داشته باشید .

هدفون دی جی : برای مرتبط سازی موسیقی ها و سمپلر هایی که قصد پخش یا میکس انها را باهم دارید به هدفون احتیاج خواهید داشت .

بلندگو دی جی : یکی از ویژگی هایی که باید تجهیزات یک دی جی سیار داشته باشد ، سبک بودن تجهیزات اجرا  مانند بلندگوها است .

میکروفن دی جی : دی جی برای ارتباط بر قرار کردن با مخاطبین احتیاج به یک میکروفن دارد.

تجهیزات نورپردازی دیجی : تنوع خیلی زیادی در این حوزه است پس سعی کنید از افراد متخصص در این موردمشورت بگیرید.