نمایش 1–9 از 214 نتیجه

نمایش 9 24 36

PreSonus StudioLive 16.0.2 USB

85,050,000 تومان
میکسر دیجیتال PreSonus StudioLive 16.0.2 USB با 16 عدد کانال و 12 عدد ورودی میکروفن ، مجهز به تاک بک و افکت

PreSonus StudioLive 16R

97,650,000 تومان
میکسر دیجیتال PreSonus StudioLive 16R با 18 عدد کانال و 16 عدد ورودی میکروفن ، مجهز به افکت و فانتوم پاور

PreSonus StudioLive 32.4.2AI

144,900,000 تومان
میکسر دیجیتال PreSonus StudioLive 32.4.2AI با 32 عدد کانال و 32 عدد ورودی میکروفن ، دارای فانتوم پاور و افکت

PreSonus StudioLive AR12 USB

42,525,000 تومان
میکسر PreSonus StudioLive AR12 USB با 14 عدد کانال و 8 عدد ورودی میکروفن ، مجهز به بلوتوث و افکت

PreSonus StudioLive AR16 USB

51,030,000 تومان
میکسر PreSonus StudioLive AR16 USB با 16 عدد کانال و 12 عدد ورودی میکروفن ، دارای بلوتوث و فانتوم پاور

Presonus EarMix 16M

31,500,000 تومان
میکسر صدا پریسونوس Presonus Earmix 16M، دارای 16 عدد کانال و 2 عدد خروجی بالانس شده 1.4 اینچی TRS

PreSonus StudioLive 64S

354,375,000 تومان
میکسر صدا پریسونوس PreSonus StudioLive 64S یک میکسر دیجیتال است با 33 عدد فیدر Touch-sensitive motorized faders و 16 عدد افکت

PreSonus StudioLive 32S

303,030,000 تومان
میکسر پریسونوس PreSonus StudioLive 32S از نوع دیجیتال با 32 عدد کانال ، 32 عدد ورودی میکروفون همراه با فانتوم پاور ،‌ 5 عدد ورودی و 5 عدد خروجی اصلی ، همچنین دارای 1 عدد خروجی هدفون و 1 عدد درگاه USB ، درنهایت دارای قابلیت تاک بک ، اکولایزر و انواع افکت ها

میکسر استودیویی

میکسرها وظیفه دارند تمام اجزای ریز یک اهنگ را با هم ترکیب کنند و در نتیجه یک اهنگ نهایی ساخته شود .

در اصل  ترکیب کردن و میکس کردن یک آهنگ، آخرین مرحله تولید اهنگ به حساب می اید .

در این میان کنسول های فیزیکی پروسه ی  مورد نظر میکس را خیلی حرفه ای تر می کنند .

دراین مرحله یعنی میکس ، فشرده سازی موسیقی ، تعیین سطح و نوع پخش هر صدا ، اکولایزر کردن و… انجام می شود تا در اخر با گرفتن خروجی ، آهنگ به صورت یک جا و کامل تولید شود .

میکس کردن آهنگ به هیچ عنوان از قانون و قواید خاصی  پیروی نمی کند پس  برای این کار هر چه قدرت تخیل بیشتری داشته باشید،  نتیجه بهتری می گیرید . برای همین دلیل میکسر های فیزیکی که کارهای تنظیمات روی صدا را به اسانی ممکن می‌کنند ، کمک قابل توجهی به شما در میکس کردن  و ساخت اهنگ می‌ کنند . میکسر ها اکثرا برای فعالیت و کار کردن به نرم افزار های کامپیوتری احتیاج دارند .

انواع میکسر

باید بدانید در اصل میکسر مشخصات مشابه و مشترک زیادی دارند و تفاوت ان ها فقط به میزان امکانات جانبی ان ها بر می گردد .این تفاوت ها و امکانات بستگی به میزان و سطح فعالیت کاربر از معمولی تا حرفه‌ای تا میکسرهای آنلوگ و میکسرهای دیجیتال گسترش میابند و به همین علت هم انواع میکسر طراحی و ساخته می‌شوند. میکسر های معمولی به اندازه میکسر های حرفه ای حساسیت ندارند . بجز این قابلیت های انجام دادن تنظیمات صدا در آن‌ها بسیار کمتر از سری محصولات حرفه‌ای می‌باشد ولی با این وجود برای مصرف کنندگان معمولی خیلی مناسب و کاربردی هستند. کاربرد و استفاده ی میکسرهای حرفه‌ای برای کارهای صنعتی و یا در استودیو های سطح حرفه ای می باشد ولی باید بگوییم که میکسر های معمولی هم قابلیت میکس کردن آهنگ و تولید یک اثر بی نظیر را دارند.

 یک نوع دیگر از میکسرها برای اجرای زنده ساخته و طراحی شده‌اند که تفاوت های بسیار زیادی با سری کنسول های میکس استودیویی دارند .  مثلا میکسر های دیجی طراحی قابل کنترلرتر و همچنین تنظیمات مناسب برای اجرای زنده را شامل می شوند .

کمپانی های برترتولید کننده میکسر

کمپانی های محبوب بسیاری در زمینه ی طراحی و تولید میکسر ها کار می‌کنند . مثلا پریسونوس ، بهرینگر، یاماها ، ساند کرافت ، الن اند هیت و… از برندهای محبوب تولید کننده میکسرها می باشند .

قیمت میکسر ها

برای خرید میکسر قیمت مناسب اول از همه باید به نیاز خودتان توجه کنید و اینکه چه سطح کاری را می خواهید با میکسر انجام دهید و از خرید میکسرهای حرفه ای در صورت عدم نیاز خودداری کنید ،تاهم از نظر هزینه صرفه جویی کرده باشید هم خودتان بتوانید از تمام امکانات و قابلیت های میکسر بهترین استفاده را ببرید.

 میکسرها با توجه به طراحی ، سطح عملکردی، کیفیت و سایر ویژگی های دیگر قیمت گذاری می‌شوند. نکته قابل توجه دیگری که در قیمت میکسرها تاثیر گذار است نام برند پشت آن‌ها می باشد.