نمایش 1–9 از 16 نتیجه

نمایش 9 24 36

PreSonus Monitor Station V2

24,129,000 تومان
کنترلر صدا پریسونوس PreSonus Monitor Station V2 دارای به ترتیب 3 و 10 عدد ورودی و خروجی آنالوگ ، 1 عدد ورودی دیجیتال و 4 عدد خروجی هدفون و در نهایت دارای قابلیت تاک بک

Antelope Audio Satori And R4S

تماس بگیرید
مانیتور کنترلر و کنترلر صدا انتلوپ Antelope Audio Satori And R4S دارای ورودی هایی نظیر XLR و DB-25 ، همچنین خروجی هایی چون XLR و LFE ، در نهایت دارای 4 عدد خروجی هدفون و قابلیت تاک بک

Behringer Xenyx Control 1 USB

تماس بگیرید
کنترلر صدا Behringer Xenyx Control 1 USB با قابلیت اتصال از طریق پورت USB

ESI MoCo

تماس بگیرید
کنترلر صدا پسیو ای اس آی ESI MoCo دارای یک ورودی TS و RCA و خروجی XLR و خروجی TS، دارای سوئیچ Mute و Mono

Mackie Big Knob

تماس بگیرید
کنترلر صدا Mackie Big Knob با قابلیت تاک بک

PreSonus Central Station Plus

تماس بگیرید
کنترلر صدا PreSonus Central Station Plus با 2 عد ورودی دیجیتال ، دارای تاک بک و ریموت

PreSonus Monitor Station

تماس بگیرید
کنترلر صدا پری سینوس PreSonus Monitor Station با ورودی و خروجی آنالوگ TRS - XLR - RCA ، دارای خروجی هدفون و سوییچ کنترل اسپیکر و تاک بک

کنترلر صدا

دستگاهی که این توانایی را داشته باشد تا کار شما را آسان تر کند و میکس هایتان را بهتر کند ، همچنین احتمال این که بتوانید نتیجه ی قابل قبولی از کارتان بگیرید را بالا می برد . در سیستم مانیتورینگ شما نقش کلیدی دارد و این که بتوانید به راحتی صدای مانیتورهایی را که دارید بشنوید ، بجز این که کار را برای شما راحت می کند باعث می شود که شما خلاقیت بیشتری به کار ببرید . یک کنترلر صدا حرفه ای و کار امد به شما کمک می کند هنرتان را به سطح بالاتری ارتقا دهید

سوییچ کردن بین مانیتورهای مختلفی که دارید امکان دارد بسیار سخت باشد ، اگر بخواهید این کار را با نرم افزار آهنگسازی و با چندین بار کلیک کردن انجام دهید . اگر این کار را برای هر اهنگ زیاد تکرار کنید باعث می شود سندروم تونل کارپال را به همراه داشته باشد ، همچنین زمانی را که در این حالت به هدر می دهید هم نباید فراموش کنید . با استفاده از یونیت های کنترلر صدا هم کار شما اسان تر می شود و هم می توانید سلامت انگشتانتان را حفظ کنید . با این دستگاه های کنترلرفقط کافی است از دکمه های چرخشی استفاده کنید .

کنترلرهای صدای بسیاری وجود دارد که انعطاف بی نظیری را برای مانیتور کردن صدا به شما می دهند . به طور مثال شما می توانید تمام monitor send ها ، سیستم تاک بک ، میکس هدفون و main ها را به یک یونیت کوچک دسکتاپ منتقل کنید که این اجازه را  به شما اجازه می دهد تمام زیر گروه ها را به فید هر کدام از مانیتورها که بخواهید ارسال کنید ، هم به صورت مستقل و هم به صورت ترکیبی .

 اضافه کردن یک کنترلر صدا به تجهیزات تان نحوه ی کار کردن شما را آسان تر می کند . در این حالت شما می توانید بدون احتیاج به کلیک کردن های پی در پی ، میکس های بهتری درست کنید .

انواع کنترلرهای صدا

در بحث کنترلرهای صدا، هم سیستم های دیجیتال و هم سیستم های آنالوگ وجود دارد.

سیستم های دیجیتال : اگر تمام کارهایتان را با کامپیوتر انجام می دهید ، سیستم های دیجیتالی وجود دارد که با نرم افزار آهنگسازی شما یکپارچه می شوند.

سیستم انالوگ : اگر به صورت آنالوگ کار می کنید ، هم یونیت های آنالوگ برای شما مناسب است و هم یونیت های آنالوگی که به صورت دیجیتالی کنترل می شوند و انعطاف بی نظیری را به شما ارائه می دهند .

همچنین می توانید برای استودیوهای کوچک و استودیوهای خانگی و تجهیزات استدیویی از یونیت های دسکتاپ استفاده کنید . فراموش نکنید این مدل های کوچک را نباید دست کم گرفت . این کنترلرها بجز سوییچ کردن بین دو مانیتور ، انعطاف و قدرت زیادی را در اختیار شما قرار می دهند . اکثر کنترلرهای صدا دارای خروجی هدفون هم هستند .

هر کسی که کار میکس را به صورت حرفه ای انجام می دهد تکنیک منحصر به فردی برای خلق کردن میکس ها دارد . یعنی ویژگی های مانیتورینگی که برای یک مهندس میکس حیاتی و ضروری است امکان دارد که برای مهندس میکس دیگری دردسر ساز و مشکل آفرین باشد . به همین علت کنترلرهای صدا در مدل های زیاد و متنوع به بازار عرضه می شوند .