به علت نوسانات قیمت دلار قبل از نهایی کردن خرید خود، با شماره ۰۹۱۲۱۵۴۶۶۱۹ تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۷۱۸۷۵۹
همه روزه ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرتب سازی بر اساس:

برند ها

پرکاشن الکترونیک

به سازهایی که با ضربه، تکان، سایش، خراش و یا هر کار دیگری که تولید صدا کند پرکاشن می گویند. کارکرد درام‌های الکترونیکی بسیار اسان است. پرکاشن الکترونیک شامل یک پدِ رابر و یا mesh head است که در زیر آن سنسورنصب شده است. زمانی که روی پد ضربه می زنید ، سنسور مقداری از ولتاژ را به منبع صدا ارسال می کند.در این زمان ماژول صدا از این ولتاژ تغذیه کرده و صدای مخصوصی پخش می‌کند. این صدا باتوجه به ویژ‌‌گی‌های ماژول، مختلف است و می‌تواند صدای درام ،‌ یا cymbal و هر ساز دیگری باشد.همچنین ماژول باتوجه به میزان velocity و میزان ضربه، داینامیکی تولید می‌کند که بلندی و کم بودن صدا را مشخص می کند.

کارایی پرکاشن الکترونیک خیلی زیاد است و باتوجه به حرفه ای بودن نوازنده می‌توان از ویژگی های خیلی زیاد ان استفاده کرد . اصلی ترین وظیفه پرکاشن الکترونیک نواختن و یا تولید ریتم و لوپ می باشد و جایگزین خوبی برای کلیه آلات و ادوات کوبه‌ای یا همان پرکاشن است.

 فایده های داشتن پرکاشن الکتریکی

در این بخش نکاتی را بیان خواهیم کرد که نشان می‌دهد داشتن یک درام کیت دیجیتالی می‌تواند خیلی مفید باشد.

قابلیت ضبط آسان

در استفاده از پرکاشن الکتریکی می‌توانید از ترک خود اجرا بگیرید و بعد هر نت را به دلخواه خود ادیت کنید .یعنی دارای ویژگی است که نوازندگان کیبورد از همان ابتدای پیدایش MIDI sequencing از آن استفاده می‌کردند.

نقشی همه‌جانبه

اگر نوازنده ای هستید که با پرکاشن کار می‌کنید، وسیله دیگری وجود ندارد که بتواند اینچنین طیف وسیعی از صداها را در اختیار شما بگذارد تا بتوانید درهر سبکی موزیک بنوازید. خوانندگان پاپ امکان دارد در آینده به طرف موزیک جاز بروند و در هر صورت شما باید متناسب با سبک آنها کار نواختن را انجام دهید. به این خاطر به جای استفاده و خرید گروهی از کیت‌های آکوستیکی می‌توانید به اسانی از سازهای الکتریکی استفاده کنید و درزمانی که به هر صدایی که احتیاج است ، به اسانی می‌توانید تجهیزات خود را جابه‌جا کنید.

ازادانه تمرین کنید

بیشتر نوازندگان پرکاشن برای تمرین کردن مشکل پیدا خواهند کرد. یک پرکاشن الکتریکی شامل پدهای تمرینی بی‌صدا است یعنی نوازنده می‌تواند به وسیله هدفون به صدای ساز خود گوش کند. بجز ماژول‌ها ،دارای مترونوم و صداهای تمرینی هستند که به شما اجازه می‌دهند تا بتوانید روی یک آهنگ واقعی بنوازید.

قابلیت حمل آسان

کیت‌های الکتریکی طراحی خاص‌ و فشرده‌ای را دارند و به اسانی در فضای اتاق شما جای می‌شوند. حتی در هنگام جابه‌جایی، تمام وسایل ساز را می‌توانید در چند کیف متوسط جای دهید. پس از هر بار تمرین،می توانید وسایل را به شکلی جمع کنید تا حتی یک کیت‌ بزرگ را هم بتوانید در داخل یک کمد جا بدهید.

آسودگی در اجراهای زنده

استفاده از یک پرکاشن دیجیتالی می‌تواند خیالتان را در اجراهای زنده راحت کند و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند. در جاهایی که باید با میزان صدای کم تمرین کنید مشکلی نخواهید داشت، چون پدها تقریبا صدایی ندارند و می‌توانید از ماژول به صدای ساز خود گوش کنید. در اجراهای زنده و روی استیج می توانید بدون استفاده از میکروفن ساز بزنید چون دیگر این محدودیت صدایی وجود ندارد.